11271 entry daha
  • küçük bir kredi kullanmıştım. ödemelerimi hep gününde veya öncesinde yaptım. son ödemeyi de gününden 15 gün önce yaptım. herşey ondan sonra oldu, kredi hesabıma bloke geldi, internet bankacılığı hesabım kapandı. qnb hesabım kapandı. bu arada qnb kartımı en az 30 yıldır kullanıyorum. nparacılara soruyorum genel müdürlük böyle bir karar aldı dediler, qnb cilere soruyorum biz bilmiyoruz dediler. qnb şubesine gittim elime bir kağıt verdiler hesabımı kapattırdılar, bddk ya şikayet ettim, bu sefer de neden şikayet ettiniz diye tepki gösterdiler. sadece neden bunlar oldu bir açıklama istiyorum. nparacılar hesabımı ve dolayısıyla qnb ciler hesabımı neden kapattınız açıklama gelene kadar bu yorumları yapacağım.
  • bana toplamda 7 bin tl civarı limitli kredi kartı veren ve bi türlü de 8 ya da 9 bin yapmayan banka.
    hayır diğer bankadan mesaj geliyor, itiraz etmezseniz söz gelimi limitinizi 140bin yapıcaz falan, hah diyorum onlar arttırmadan enpara'ya bi daha başvurayım da bin, 2 bin limit arttırsınlar ama yine olumsuz cevap veriyorlar. kart borcu takan biri de değilim ama nedense böyle.
    7000'den taksitleri düşünce zaten kullanacak bi limit de kalmıyor, kullanamıyorum...
  • mükemmel ötesi bir reklam yaptırmışlar, reklamı görünce direk kanal değiştiriyorum.
hesabın var mı? giriş yap