32942 entry daha
  • 300 milyonluk takım kursun başına morinho getirsin fenerbahçe şampiyon olacak diyorsunuz yani

yada ismail kartal ligde çıktığı 3 maç dışında bütün maçları kazansaydı şampiyon olurdu

söylediğimiz şeylerin ne kadar ütopik şeyler olduğunun farkındasınız değil mi ?

burası türkiye ligi ve biz bundesligada filan şampiyonluğa oynayacak bir takım ve teknik direktör olmayınca şampiyon olamayacağımızdan bahsediyoruz

ali koç olmasa ne olacaktı zannediyorsunuz , beşiktaşın halini görüyorsunuz değil mi ?

son rahmi koç desteği olmasa küme düşmeye oynayacak takımla çıkacaklardı ikinci yarıya.

şu anda seçime başkan adaylarının çıkması bile ali koç borçları erittiği için yoksa bir tanesi kafasını kaldırıp seçime girmezdi.

nankörlüğe gerek yok , ali koç dünyanın en iyi başkanı mı değil yol üstünde elli tane hatası oldu ve her sene biraz daha düzeltti. hala hataları var

ama başkanlığında en kötü bir şampiyonluk alırdı ortam normal olsa resmen ak pati bir nevi sporda muhalefetin uzantısı olarak hedef bellediği için oluyor bu işlerin yarısı

yoksa galatasarayla da trabzonla da yarışırken rakipler çok daha fazla puan kaybı yapardı. siyaset federasyon hakemler ve ak partinin kontrolündeki spor medyası her sene yavaş yavaş baskıyı arttırıp nisan mayıs aylarında çöküşü başlatıyorlar.

takım değeri 100 milyon - 200 milyonluk olmuş sonuç aynı. o yüzden zaten yeni başkan adayları biz siyaset ile aramızı düzeltmeliyiz diye konuşmalar yapıyorlar.

görüntü o ki siyaset aziz yıldırım gelsin fenerbahçenin muhalif kimliği nötre dönsün istiyor. sadettin saranda aynı yolu izleyeceğini söylüyor.

bana sorarsan sikmişim ölmüş bu dakikadan sonra ilk seçimde görüşürüz siyasilerle , aziz yıldırımla bir başarı ancak siyasetle kucak kucağa girerse olur onu istemem. ya ali başkan devam etsin yada sadettin saran olsun.
  • tekrar buyuk fenerbahce spor kulubu baskan adayi olmaya karar vererek bizlere su sarkiyi soyleten gozumuzun cicegi.

not: irz dusmani spor.
  • "aday olmayacağım demedim. ada almayacağım dedim."

-ali koç-
  • fenerbahçede devrim yapmak istiyorsa.morinho+dybala transfer etmek zorunda. bu iki isimde fenerbahçede 3-5 sene kalırsa. o zaman görün siz neler olacağını.
  • ektiği nefret tohumlarının hasadını yapmadan gitmeyecek anlaşılan.
  • şampiyon olacağına o kadar emindi ki, başkanlığı bırakacağım falan ondan dedi. nasılsa şampiyon oluruz, bırakırım , aziz başkan gibi yalvarırlar dönmem için yine kıramadım taraftarları sizin için dönüyorum ayağına devam ederim diye düşündü.
    ama planlar ters tepti, tükürdüğünü yalayıp tekrar aday olacak.
    şimdi sırada kötü takım iyi hoca kombinasyonu var.
  • aklı olsa bu seçimde aday olmaz. ama kafalı bir adam olmadığı çok belli. yapacağı şey çok basit saran'a destekle çekilmek. ve gerisini zamana bırakmak. bylokçuların, ağarların, değil yanağını gerekirse her yerini sevdirecek adamların siyasal islamla kol kola ve tam yetki ve her türlü güçle futbola sızdığı şu dönemde yerel başarı imkansıza yakın. rakibin kimse hakem desteğinin ona aktığı bir ortamla mücadele etmen im-kan-sız. senin bir yarıda 4-5 sarı kart gördüğün ligde rakibin 86 faulde 1 sarı kart alıyorsa o takımla bariz bir kadro farkın yoksa yarışamazsın.
    ha dediğim gibi yapacağı şey basit, bu ortamda kazanamayacağını kabul etmek.
    fenerbahçe krize kolay girmesinin yanında sık sık krizin içine de çekilen bir kulüp, ali koç'un kriz yönetiminin facia olduğunu da eklemek lazım. olayı kişiselleştirmenin bu ortamda zarar yazdığını da bilmesi lazım, inat etmek fenerbahçe'ye daha fazla zarar verecek.
  • aday olacak mısın olmayacak mısın kardeşim artık bir karar ver.

kendisi ekonomik yönden ne kadar güçlü olsa da liderlik özelliği taşımıyor, bu sonradan olacak bir şey değil.
    mesela aziz yıldırım 3 temmuz sürecinde bütün camiayı peşine taktı tel yumruk yaptı adam.

gönül ister ki saran, koç ve yıldırım buluşup küskünlükleri fenerbahçe için bir kenara bırakıp güç birliği yapsın ama mümkünatı yok bunun
  • fenerbahçe ile yola devam demesi gereken efsane başkandır. fenerbahçe kendisi ile çok güzel günlere ilerleyecektir. devam başkanım. milyonlarca fenerbahçelinin duası seninle.
  • "ben olduğum sürece fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacaklar" dediği gün istifa etmesi gerekiyordu. giden takımı içeriden bozdu. o gün istifa etmedi mi? süper kupa finaline çıkmadığı gün istifa etmesi gerekiyordu. etmedi mi? ee bu rezaletler yetmedi mi?fenerbahçe'nin, olympiakos'a elendiği gün tırsak antrenörü ismail kartal ile birlikte istifa etmesi gerekiyordu.

sen ağlamayacaksın arkadaş! masaya yumruğunu vuracaksın! eğer haksızlık görüyorsan düzelteceksin, düzeltemiyorsan istifa edip gideceksin!
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap