88 entry daha
  • ulan, şu videosu üzerine elime silah verip, "isyan ediyoruz. anthro, hedef verdiğim adamları öldürüyorsun" dese baş tetikçisi olacağım çete liderim. karl marks mezarında izlerken "olm ben nasıl böyle youtube kanalları kurup halkı sosyal adaletsizliğe karşı ayaklandıramadım?" diyerekten mezarında ters döndüğüne eminim.

pazar pazar zaten üzerine düşünüp isyan ettiğim, görmezden gelerek sinirlerimi sakin tutmaya çalıştığım mevzularda asaplarımı dikeltti. öyle video çekip çekip kaçmak olmaz. öleceksek de beraber isyan ederken dağlarda ölelim hocam. bizi isyana teşvik ettin. azmettiricimiz olarak seni önder tayin ediyoruz. haydi isyanlara, haydi meydanlara..

ayrıca behçet hoca, bu video sana gelsin: gibi - hayatın acı gerçeklerini yaşadığımız yetmiyor bir de senden dinliyoruz!
  • öyp ile akademisyenliğe başlayıp profesörlük unvanını da almış olduğunu yeni öğrenmiş olduğum isim. yıllar önce videolarını izlerdim ama sonra koptum bir şekilde. burda belirtmek istediğim durum öyp kalkmasa idi kimbilir ne kadar daha hakeden kişi doçent, profesör olacaktı bu mülakat olmayan alım sisteminde. bu ülkede mülakat olmadan bir dönem akademisyen olunabildi ve evet bu treni kaçıran insanlardan biri olarak çok üzgünüm.
  • şu videosunda gerçekten memleketin bir numaralı sorununa değinmiş profesör. izleyin izlettirin
    link
hesabın var mı? giriş yap