4816 entry daha
  • gelmesini ve basarili olmasini cok istedigim birisidir. fenerbahce arada bir sampiyon olmadikca ligin tadi kaciyor. biz 3 sene daha ust uste sampiyon olalim sonra onlar da bir kere olsunlar :)
  • sikmişim ligini, ben avrupa kupası istiyorum. avrupa kupasını da ersun yanal futbolu tadında yaldır yaldır kazanmak mümkün değil, çeyrek finalden itibaren içerde tıklatmak dışarıda kabız futbol lazım.

mourinho da bu işin en kaliteli ismi, elimizde de çok sağlam bir defans 4lüsü var. dzeko yerine net bir forvet ve rafa silva veya onun tadında bir çilek ile avrupa ligi veya cl son 16 son 8 hayal değil.
  • kulislerden aldığımız bilgiye göre prensipte 2 yıllık anlaşma yapılmış. fenerbahçeye transferi için jose mourinho ve teknik ekibi tarafından menajerleri ile görüşülen futbolcular;

arthur theate
    merih demiral
    radu draguşin
    zeki çelik
    malang sarr
    trincão
    gustav isaksen
    evanilson
    amine gouiri
    orkun kökçü
    marcos leonardo
    serdar azmoun
  • adamın koca td kariyerinde, başladığı porto ve kaleye otobüs çektiği inter dışında başarısı yok. hiçbir a sınıfı takım kendisine teklif götürmedi. son yıllarda uefa ayari takımlarda kendine yer buluyor.

ha fener çok mu a seviye takım, değil tabi. ama modası geçmiş hocayla başarı beklemek de ne bileyim..
  • adam bu sene olsa mesela konferans kupası kaldırtırdı. atinada çağlar yerine altyapı stoperi oynasa yarı finaldeydin zaten.

fakat fenerbahçe avrupayı önemsediğini iddia edip bunu davranışlarına yansıtmayan kitlelerden oluşuyor.

10. hafta ligde gsnin 4 puan gerisine düşer serdar akın eşliğinde afiyetle yeriz. tazminatıyla gider.
  • yazarlardan birinde gördüm, adamın gelmeyi düşünmesiyle kaybetmeye başladığı:) konusunu irdelemek lazım.
    fener sevgisini zulme dönüştürdüler, sorumlusu sadece ali mi bilmiyorum ama tüm sorumluların … yatacak yeri yok:)
  • hahahahah adamlarin elinde ismail kartal var ama mourinhoyu begenmiyor. onun bir tik ustu klopp zaten. fbliler akillanmaz.
  • karakterli adamdır
  • fenerbahçe'yi eski günlerine taşıyabilecek kalibrede bir hoca, özellikle basını kontrol etmesi kriz anlarını yönetmesi kupa tecrübesi ( uefa kadrosu vermeyi bilmiyoruz diye stopersiz çıkıp 6 gol yedi bu sene bu takım ) had safhada bir teknik direktör.

neymiş modası geçmiş hocaymış - takımın başında ismail kartal var çok moda kendisi..
    neymiş porto ve inter dışında başarısı yokmuş - evet 3 premier lig ve 1 ispanya ligi şampiyonluğunu da dedem aldı zaten.
  • ismail kartal'la şu performansı gösterdi takım.
    az daha hata yapılsa konferans kupası + süper lig + türkiye kupası alınırdı.

hatta hatayı geçtim,
    sağlık ve kondisyon ekibi biraz daha iyi olsa 3 kupa daha alacaktık.

şimdi gelip jose mourinho'nun ismail kartal'dan daha kötü iş çıkaracağını düşünen varsa,

artık bir zahmet sistemi bios'tan formatlasın tekrar yüklesin. zira kendisine hatalı rootkit ve işletim sistemi kurulmuş.
120 entry daha
hesabın var mı? giriş yap