• her başlığı "lanet türk faşistler, kürtler aslında sizin yüzünüzden böyle davranıyor, yoksa her biri gönül adamı" diyen insancıklar bu da mı türklerin suçu?
  • burada ahkam kesmek kolay, bilip bilmeden sallayıp durmayın aq.
    artık oralar başka bir ülke gibi. batıda bile kadına saygı duyulmazken,
    doğuda hiç duyulmuyor. genç yaşta ekmek parası kazanmak için
    kızlara -ki mecbur olmasa zaten gitmezlerdi- lütfen laf sokuşturup durmayın.
  • şansı varsa öğretmenlerin bir polisevinden, orduevinden yararlanamamasına karşılık her türlü kamu görevlisi tüm öğretmenevi haklarından yararlanabildiği için yer bulunamayan mekandan bir oda bulacak, allah bilir şey kadar odada hiç tanımadığı insanlarla yeri gelecek 4 kişi kalacak, orada da yemekhanede, kütüphanede vs. bilimum yeni atanmış asker, polis vs. ergenlerinin gözlü tacizine uğrayacaktır.

tecrübeyle sabittir. doğuda öğretmenevleri esra erol'dan daha popülerdir.
  • teyzemdi. 20 li yaşlarının başında 1991-1994 yılları arasında zorunlu hizmeti için bingöl'de yaşamıştı . tüm aile tedirgin bir 3 sene geçirmiştik terörün en aktif yıllarında. sorunsuz geçti gitti neyse ki.
  • aldığı maaş ve çalışma süresi dikkate alındığından bekar sıfatını uzun süre taşıyamayacak olan kişidir.
  • bedavaya mı görev yaptın dingil diye sorarlar adama. pis kokuyomuş lafa bak, seni değil seni öğretmen yapan zihniyetin amk. ben
  • 3 lira maaş alıyor diye her türlü pisliğe katlamalı gerektiği düşünülen insan. amk paranın köpeği olmak böyle bir şey, gel veriyim maaşını akşama kadar taciz edeyim, ayağımı koklatayım.
  • henüz değil ama seneye 'benim bu' diyebileceğim başlık. amin. (bkz: inş cnm ya)

-s!-
    çok yakında!
    yedi sekiz ay sonra buraya edit gelecek.
    -s!-

edit: malesef diyemiyorum. (bkz: fuck the system)
  • bir mektup yazıp içindekileri dökebilir (bkz: bayan öğretmenin hazin mektubu/@erhanmartin)
  • kız için kızın ailesi ve sevdikleri için üzücü bir durumdur. torpili olmayan öğretmen modelidir. torpilliler batıda.
hesabın var mı? giriş yap