41841 entry daha
  • resmi tiktok hesabını kendisi gibi laf sokmaktan mutluluk duyan birinin yönettiği siyasetçi.

boğaz kıyısındaki kaçak yapıların yıkım videosunun arka planında müslüm gürses'in ender pozitif şarkılarından biri olan sevmek ne güzel kullanılmış.

sözler manidar:

'yıkıldığın yerde küsme bahtına,
    hayata yeniden başlamak güzel.'

görsel

kinayeli video
  • kendisinden bekleneni yapıp pkk ile destek vererek seçimi kazanmasını sağlamış terörist israil’i övüp, haması terör örgütü ilan etmiş şahsiyet.

https://x.com/…3vzu/status/1784541676976931022?s=46
  • (bkz: #163900556)
  • iki dönemdir ben bu adama oy veriyorum ama en son cnn'r verdiği hamas ile ilgili verdiği röportajda ne kadar yanıldığımı gördüm. batı'ya yaranmak için söyledikleri ne kadar büyük bir hata yaptığımı düşündürttü bana. ben şimdi kime oy vereceğim?
  • hamas konusunda son derece doğru konuşmuş olan belediye reisidir.

gerçekten türkiye'nin bir arap ülkesi olmadığı hususunun farkında olarak çok net bir şekilde gerekenleri söylemiş.

biliyorum arapperest paganlar tarafından büyük bir tepki ile karşılanacak bu beyanatlar. uzun süre sakız gibi çiğneyecekler bu demeçleri. hattâ oy kaybına bile neden olabilir. çünkü bu ülke insanının belli bir bölümü bayılıyor şovenizme, riyakârlığa ve türkiye'nin son sürat araplaşmasına.

hamas, kuruluşu şaibeli olan ve en büyük zulümü filistin halkının kendisine yapan bir terör örgütüdür. aksa tufanı saldırısı esnasında, hiçbir suçu günahı olmayan sivilleri katlederek ve tecavüz ederek, asıl yüzünü tüm dünyaya teşhir etmiştir.

hamas baştan aşağı şaibeli bir örgüttür. 7 ekim 2023 tarihinde gerçekleşen aksa tufanı adlı saldırıda, netanyahu muhalifi yüzlerce kişiyi vahşice öldürdüler.

hamas ayrıca yıllar boyunca el fetih ile savaştı. fkö ile savaştı. sorunun demokrasi ve diplomasi yolu ile çözümünü savunan ne kadar filistinli aydın varsa çoğunu öldürdü. birçoğunu da ülkeyi terk etmeye mecbur bıraktı. dünya genelinde filistin hareketine olan sempatiyi bitirdi. daha kimi savunduğunuzu bilmiyorsunuz.

ben sıkıldım ve usandım artık bu arapperest dış politikadan.
  • " hamas, israil’de bizi çok üzen bir saldırı yaptı. sivil insanları dahil herkesi topluca öldürenleri biz terör örgütü olarak görüyoruz. bugün aynısı masum filistin halkına oluyor. filistinlilerin böylesi zulme mâruz kalmalarının bitmesini talep ediyorum"

cnn tarafından açıklamasının ilk kısmı sunulan kişi. adamlar hamas kötü o yüzden israil haklı diyebilmek için seferber oldular. bu şekilde imamoğlu'ndan bile medet umar hale gelmişler.
  • haması terör örgütü olarak görüyormuş. ne zamandan beri devletlerin kendi güvenliklerini koruma hakkı terör örgütü faaliyeti kapsamında görülmeye başlandı. ne zamandan beri acımasızca çocukları kadınları masumları katleden israile karşı toprak bütünlüğüni savunmaya kalkan hamas terör örgütü olarak görüldür. bu adama oy atan müslümanlara yazıklar olsun. yakında israilin de arkaasındayız der bu adam. iki rekat namaz kıldı kuran okudu soyisminde imam geçiyor diye oy atan muhazakar kesime gereken cevabı vermiştir. helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap