• kıskanç olmak zorunda mısınız?
    ilişkiyi zorlaştırmak hoşunuza mi gidiyor ?
    hep talep etmek ne diye ?
  • karsi tarafin size istemeden soyledigi kirici bir sozu unutmanizin neden bir yolu yok ve her seferinde hatirlatip, hayati hem kendinize hem de baskasina zindan ediyorsunuz?
  • kesin aranızda sevgisini ferdi tayfur şarkısını göndererek gösteren erkeklere denk gelen olmuştur. muhtemelen dalga geçildi. ben kadın olsaydım ve bana ferdi tayfur şarkısı gelse çok memnun olurdum. kır çiçekleri şarkısını gönderen erkekle evlenilirdi hatta.

ek:
    kimse bizim ferdi tayfur sevgimizi sorgulamasın diyorum ve burayı dağıtıyorum
  • sence duygusal bir ilişkide seks önemli midir?
  • liberal biri var mı?
  • bu date olaylari saçmalik değil mi?
  • neden ilgi gösteren erkeği cepte görüp daha önce gösterdiğiniz ve hakettiği ilgiyi göstermiyorsunuz ?
  • kızla 1 kere görüştük bana aşık olduğunu söylüyor. baya da ciddi. ama ben pek aşırı beğenmedim üzmek de istemiyorum nasıl arkadaş kalabilirim? çünkü cidden bu baya başıma gelen bir durum sorun bende sanırım kimseye karşı bir şey hissedemiyorum ama arkadaş kalma olayına da geçince engel yiyorum.
  • bir kadının veya kızın bir erkek için yaptığı davranışların hakikaten içinden gelerek sevdiğinden ötürü yaptığını nasıl anlamalıyız erkek olarak?
  • :) bırak şimdi bu nude mude işlerini..hayat nasıl gidiyor??
hesabın var mı? giriş yap