11779 entry daha
  • youtube yayınlarına başlayalı tam 10 ay olmuş ve bugün 1 milyon aboneye ulaşmasına çok az kalmış.. bu hızla giderse 6 ay sonra da 2 milyon aboneyi görür çünkü ülkedeki kaotik ortam buna fazlasıyla müsait, hatta daha kötü günler kapıda..
  • neymiş okul müdürünü vuran sığıntının ırkından bahsetmek yersizmiş. bizde de öğretmen dövüyorlarmış.

sorarım kendilerine türkiyede kaç tane böyle mass shooting olayı yaşanmış acaba?

çocuklar büyüyor. hepsi de silahlı. bu tarz olaylar artınca da ırktan bahsetmemeye devam edersiniz.

https://x.com/…837536?s=46&t=-hgl876jmcv99stgkpom7g
  • genel olarak bu adamı severim ama bir huyuna ifrit oluyorum, liderlere laf kondurmamak için kırk takla atıyor, erdoğan bir şey yapıyor, hemen ordan başlıyor 'bunu ona kim söylediyse, hemen onu uzaklaştırsın', özgür özel bir şey saçmalıyor, altaylı ordan başlıyor 'bunu ona kim söylediyse, hain odur' iyi de kardeşim, bu adamlar ahraz mı, lal mi, kafası mı basmıyor , mal mı?
    biz nasıl görüyoruz olanları, danışmanlarımız mı bize bilgi veriyor, bu özgür özel, erdoğan bilmem kim, hiç mi bilmiyor kimle görüştüğünü, ne yaptığını, hiç mi 'neden' diye sormuyor, gazete kitap dergi okumuyor mu, twitter'a sosyal medyaya bakmıyor mu?
    ha yapmıyorlarsa, orda ne işleri var, insinler o koltuktan, böyle mantık mı olur? danışman ya da her kim, ne söylerse söylesin, sorumlusu liderlerdir,bence ne halt ettiklerini de gayet iyi biliyorlar, ha bilmiyorlarsa da kpps'ye girip memur olsunlar, başka da bir halt olmaz onlardan
    benim sıradan vatandaş olarak, sokakta gördüğümü, altaylı gazeteci olarak nasıl görmüyor anlamadım, son dönemine kadar kılıçdar övüyordu, şimdi özgür özel övüyor, özgür özelde sıfır karizma var, kukladan hallice, kılıçdar'dan hiç bir farkı yok, altaylı bunu göremiyorsa vay gazeteciliğine, görüpte görmezden geliyorsa vay haline
  • youtube'ta kanalını dinlerken sanki ekşideki başlıklarda en çok favlananları okuyor gibi oluyorum
  • kimse de baldızına baldan tatlıdır paylaşımını yazmamış onu da ben ekleyeyim
    https://www.odatv.com/…dan-tatli-baldizim-120042625
  • yunan basketbol takımının final-foura kalmasını gündemine alıp fenerbahce basketbol takımının final-foura kalması konusunda bir tebrik etmekten bile kaçınan fenerbahce düşmanı.
hesabın var mı? giriş yap