73651 entry daha
  • bu şahıs her şeyi geç anlıyor.bundan eminim artık.
    bakınız 2023 yılında ne demiş:

“ekonomide sıkıntı varmış, yok, biz gayet iyi yolumuza devam ediyoruz” diyen erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “merkez bankası’nın da döviz rezervi 22,5 milyar dolardı. başbakanlık dönemimde 135 milyar dolara çıkardık. 2013’te ımf ile ilişiği kestik, merkezin döviz rezervi arttı, şu anda da ihtiyacımız yok.

bu da link.

tonlarca aklı başında ekonomist, yıllardır krize doğru gittiğimizi söyledi. şahsı nas ayağına, inatla kabul etmedi. kriz var diyenleri, terörist falan ilan etti. aradan 1 yıl geçti şimdi de ekonomiyi düzelteceğim diyor.

artık bundan sonra ne desek "tck". allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın reis.
  • ali yerlikaya görevden alınırsa; ülkeyi kendisinin değil, devlet bahçeli'nin yönettiği kesinleşmiş olacak.
  • sosyo - ekonomik ve sosyo-kültürel olarak çektiğiniz tüm dertlerin bir numaralı sorumlusu.

1) hayat pahalılığı
    2) gittikçe azalan ahlaki değerler
    3) yargıya olan güvenin azalması
    4) kanunlardan korkmayan yurttaşlar
    5) vasat ve altının değerleşmesi
    6) eğitimi ve eğitimli insanları bilinçli şekilde değersizleştirme vs.

gibi toplumun çimentosu olan bazı değerlerin altına dinamit koyup, yukarıda saydığımız maddelerin toplum genelinde yaygınlık kazanmasını sağlamıştır.

yazık, yazık, yazık… türkiye belki bir 5 sene önce geri döndürebilir bir noktadaydı… ama maalesef artık çizgi çoktan aşıldı…
  • (bkz: hacı sülük)

katil kişiyi affetmiş kişi. katledilenin bundan haberi var mı acaba.
  • hamas anadolu'yu koruyor açıklamasını ilk ingilizce kaynakta gördüm ben. "ulan anatolia olsam" diye düşündüm, "kalemi kır cezamı ver" diye devam ettim. o gün bugündür kulağımda başka müzik olmayan her an beynimde anatolia çalıyor.

sağ olasın başkan. kaç gündür yeni müzikler bulmak veya müzik yapmak yerine manyak gibi anatolia dinliyorum. blood in my veins feeds the seeds of a slaughter, pardon yani. bir sıfır koydular yetmedi videondan beri yirmi küsur yıldır ikinci defa dediğin bir şey bir işe yaradı. diline sağlık.
  • öyle bir cumhurbaşkanı düşünün ki ülkede kimse adama soru soramıyor.

ülkenin hâli içler acısı. hem ekonominin, hem demografik yapının talan olduğu şu ülkede, bir allah'ın kulu bu adama ileriye dönük planının ne olduğunu, ekonominin bu işin içinden çıkılamaz hâle nasıl geldiğini, düzensiz göç alan bu ülkenin sonunun ne olacağını.
    türkiye'nin türklerin mi yoksa arapların mı olduğunu, arap seviciliği için kendi ülkenin vatandaşının yıllarca sıkıntı cekmesi işe ilgili ne düşündüğünü.

yaa ne bileyim birileri şu adama sorsun bir şeyler, bakalım ne diyecek yaa, bu kadar korkak olmayın. alt tarfı cumhurbaşkanı, padişah değil kral değil.
  • 2018'den beri yurtdışında yaşadığım bir kez bile türkiye'ye gelmediğim halde, gerçek adımla tek bir sosyal medya hesabım olmadığı halde 2021 de bana hakaret davası açtığını yeni öğrendim , edevlete 4 yıldır bakmıyordum.
    yurtdışı ip'si ile internete girdiği halde türkiye'de hakkında hakaret davası açılan başka biri var mı acaba merak ettim. yoksa 2018 öncesi paylaşımlar için dava açmak 3 yıl sonra mı akıllarına geldi bilmiyorum.
  • ata emre akman ile ilgili kendisi hakkında söylemek istediğim çok şey var ama zamanı değil. elbet zamanı gelecek. ama bence hepiniz anlamışsınızdır.
    t: cumhurbaşkanı.
  • sayın recep tayyip erdoğan, iki yetim kız çocuğuna sahip çıkmak, her türlü makamdan ve mevkiden daha hayırlıdır.

allah, peygamber efendimiz (s.a.v.) için kainatı yaratmış, onu dünyada yetim kılmıştır ki, dara düştüğünde kendisinden başkasına yönelmesin. yetimlerin dizleri kanasa, gidecek bir babaları ve dedeleri yoktur. bu sebeple yetimin ahı doğrudan allah'a ulaşır.

vicdan sahibi bir insan olarak sizden istirhamım, yaşı kemâle ermiş bir devlet başkanı, bir dede olarak sinan ateş davasında adaletin tecellisi için yardımcı olmanızdır.

olur da bu mesajı size ulaştırmazlarsa danışmanınızın da iki yetim hatrına ahirette iki elim yakasında olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap