• kayışı koparmak değildir o, hayatın tadını çıkarmaktır. sen anlamamış olabilirsin..
  • bunun normali 17-22 yaşlar civarında ipini koparmaktır ama bu coğrafyada o yaş da bir başarıdır.

yürüyedur koca panter.
  • tanıdıklarım var. genelde aşırı geveze olurlar. çenesiyle adam öldürürler.
  • çevre baskısı yüzünden olur.evde kaldın, sen ne zaman yuva kuracaksın, çocuk sahibi olamazsın ve en ağırı yalnız öleceksin gibi sözlerle psikolojisi çökertilir.yapmayın arkadaş ya kendimi kadınların yerine koyuyorum da çok yorucu bir süreç...
  • 30 yaş üstü kadınlardan daha çok mericlerin toplanacağı başlık.
  • ülkede herşey yolunda nasılsa, bekar kadının tek derdi bekarlığı..o yüzden kayışı koparıyor.

her gün emeğimiz sömürülüyor berbat çalışma koşullarıyla
    otobüste sokakta iş yerinde taciz mobbing
    güvenmediğimiz bir adalet sistemi
    akşam haberlerinde irademizi onurumuzu seçimlerimizi sürekli yargılayan ve bunlar için bize hakaret eden siyasiler
    çocuklara, hayvanlara, ağaçlara, güzel olan ne varsa hepsine düşman olan zihniyetin her geçen gün yaygınlaşması
    ekonominin geldiği noktada durmadan kötüleşen yaşam şartları ......

tanım: bu ülkede kayışı koparmanız için onca neden varken sevişmememize takmış ergenlerin derdi.
  • iyi dayanmislar bu dunyaya.
  • disari cikartilmamasi gereken grup. bence 25 sonrasi hatta. cok tehlikeli geveze bos yapan dengesizler gercekten.
  • şimdi bunlara güzelleme yapan bir dünya abaza gelmeden şunu belirteyim, bu kadınların delirmesinin arkasında şerefsiz türk erkeği yatar,

bu kızlar 20 ile 30 yaş arası peşlerinde koşan abazaların, onlardan hoşlandığını, onlarla bir hayat kurmak istediğini zannederler,

türk erkeklerinin büyük çoğunluğunun tek amacı seks yapmaktır, bunun için türlü yalanlar söylerler, sevgili oldukları kız onlar için seks yapmak dışında bir anlam ifade etmiyordur, bunun için onu zorlarlar, türkiye'deki kızların büyük çoğunluğu sevgililerinin tecavüzüne uğramaktadır, yani aslında kız sevişmek istememektedir ama erkeğin ısrarları ve onun kendisini çok sevdiği yalanına inanarak erkekle birlikte olur, bunun adı tecavüzdür.

kızlar, bu erkeklerin kendilerini sevdiğini zannedip bunlarla ilişki kurmaktadır, türk kızının kafası pek çalışmaz, duygusaldır, bu nedenle bu sahtekarların yalanlarına inanırlar.

bakın türkiye'de kanunda, evlilik vaadiyle kandırmak diye bir suç vardır, bu suç, bu bahsettiğim şerefsiz erkek kitlesi yüzünden ortaya çıkmıştır.

bu kafası pek basmayan ve sevgilisinin tecavüzüne uğrayan genç kız evlilik hayalleri kurarken, hevesini alan erkek tarafından tekmeyi yer, ya aldatılır, ya bahaneler çıkar, bir şekilde erkek bu kızdan kaçar ve onu sap gibi ortada bırakır. gidip annesinin bulduğu bir kızla evlenir.

bu noktada kız delirmeye başlar, kandırılmıştır, ancak bunu kabul edemez, kendi kendine "ben ayrıldım, beni çok seviyordu ama ben istemedim, şu şu nedenlerden dolayı ayrılmak istedim halbuki beni çok seviyordu" gibi kendini kandıran türlü türlü yalanlara inanır, bunu 30 yaş üstü bekar kadın başlığına bakarsanız neredeyse tüm kadınların yazdıklarında görebilirsiniz

psikolojik bir nedendir bu, kadın, uğradığı bu tecavüzü kabullenemez çünkü.

bu hanım kızımız tekmeyi bir kaç abazadan yedikten sonra buna bir aydınlanma gelir, genellikle bunu yapan erkek 1 tanedir ama bazı salaklar birden fazla kişiden de aynı muameleyi görünce bu aydınlanmaya ulaşır,

kadın bakar ki, etrafındaki kızların bir çoğu çatır çatır evleniyor, ancak kendisi sap gibi kalmış, bu erkekler tarafından terk edilmiş, bunun nedeni basit,

diğer kızlar, erkeklerin bu halini erken fark edip ya bunlarla sevişmemiş ve bu zaaflarıyla onları nikah masasına oturtmuşlardır, ya da gerçekten kendilerini seven erkeklerle sevişmiş ve doğal olarak ta evlenmişlerdir. yani zafer kazanmışlardır.

bizim deliren kızımız ise kendisinden gerçekten hoşlanan erkeklerle birlikte olmamış, piç diye tabir ettiğimiz kişilere kendini siktirmiş, erkeğin karaktersiz olduğunu çook geç fark edip ortada kalmıştır.

işte bu düşünce kadını yavaş yavaş delirtir, geçmiş ilişkilerini sorgular, kendisini orospu gibi kullanan bu erkekleri hatırladıkça daha da çok delirir, kendisine kızmaz hiçbir zaman, bu erkekleri tercih eden, bunların yıllardır konuşulmasına rağmen yine kendisidir, ama kabullenmez.

bazıları son bir u dönüşüyle, daha önce kendisini seven erkeklere yanaşırlar, kimileri mutlu olurlar, kimileri olamazlar. 30 yaşından sonra her geçen gün daha da manyaklaşırlar.
279 entry daha
hesabın var mı? giriş yap