144 entry daha
  • abi ne kadar gariban bir robot lan bu ? izlerken içim cız etti acıdım resmen.
  • rulmana kerkinen adamın olduğu ülkede s.kerler bunu. benden söylemesi.
  • hızı x2 yapıp izleyince pek bi sorun yok gibi konyalı bilim adamlarımız zamanı da bükerse bu iş tamamdır inşallah.
  • resmen daşak geçiyor bu gonyalı gardeşler
  • ismi arat olabilir ama kesinkes arak bkz:
  • başlangıç ve girişimcilik gözüyle bakarsak çok güzel bir robottur.

okuduğum 10 entry'den dokuzu konyalı olmasını eleştirmiş,kimisi çok amatör bulmuş,kimisi boston dynamics ile kıyaslamış.amerikalıların bütçesiyle akınsoft'un bütçesi bir değil ki.bu işe yeni başladılar.güzel ve gelecek vaadi olan bir proje.bari biz sahip çıkalım.emin olun gelişecektir
  • garaj yapımı robot dövüşü için hazırlanan modelleri daha başarılı buldum.
  • kimse zorluk, imkansızlık demesin. 80 milyon kişi var bu ülkede, 80 milyon kişiden 50 tane düzgün mühendis çıkarıp bir araya getiremiyorsan bunun adı imkansızlık değildir.

eksi sözlük hiçbir siki beğenmeme timinden bir orospu çocuğu 2019 yılından bildirdi.
  • biryerlerden başlamak gerek diyerek robotun bu halde olmasını normalleştirenlere akinrobotics'in 2009'da kurulduğunu söylemek istiyorum. 10 yıldır gelinen seviye lise projesinden hallice.

kimse boston dynamics robotlarını görmeyi beklemiyor ancak ezbere adım atan evet ezbere adım atıyor yerde ne olduğunu görmüyor, ayakta zor duran bir robotu 30 kilo taşıyabiliyor, arama kurtarmada kullanılacak diye tanıtırsan bizle taşşak geçiyorsun demektir. 2 yıla seri üretime geçileceği söyleniyor. 10 yılda yaptığı hangi robotu seri üretime geçti ve kullanımda şuan? 2 yıl taahhüt verilip ne kadar destek alınıyor?

bir yazar arkadaş çok güzel bir örnek vermiş. bu devirde gidip tüplü televizyon üretmeye çalışmakla aynı şey bu robot.
  • böyle şeylere duyarsız kalmayan halkımızın şöyle yorumlarıyla ilgileneceği bir robot olmuş.halkımızın taa boston dynamics'e gidip bu ihtiyaçlarını göremeyecekleri için şart bir teknolojik gelişme
435 entry daha
hesabın var mı? giriş yap