121 entry daha
  • (bkz: sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı)

o raddeye gelip de ayrılık kararı alındıysa %99 kendiniz için en doğru olanı yapmışsınızdır.
  • düğün günü kopan kızılca kıyametten sonra bir şekilde barışıp düğünü yapmış ve 1,5 yıl sonra boşanmış biri olarak diyorum ki, tanrısal bir işarettir. asla barışmayın. o evlilik olmamalı.
  • (bkz: stop loss)
  • çok seviyorum, asla ayrılmam diye inat etmeyin. sevgiliniz yalancı pisliğin tekiyse, asla nedenini öğrenemeyeceğiniz tartışmalar çıkarmakta üstüne yoksa, para dendi mi gözleri parlayan aç köpeğin tekiyse kendinizden başka kimseyi düşünmeyin, kaçın. imzayı attıktan sonra elin köpeğinin maskarası oluyorsunuz. özellikle kadınlar bu tip başlıklarda müthiş sağduyulu ve dobraymış gibi yazarken, hayatın olağan akışı içinde belaya hazır mısın hem de çifte belaya oluyorlar. burda anlaşmalı övenlerin donunuza kadar almaya çalışacaklarını bilin yani.
  • köprüden önceki son çıkış.
  • kurtuluş
  • ilahi bir işaret.
  • son zamanlarda bu tür olaylara, ayrılıklara çok fazla rastlanır oldu. benim dikkatimi çeken şey de bu, bugünlerde benim bir yakınım aynı sorunu yaşıyor. düğünün olmasına bir ay vardı, düğün davetiyeleri dahil her türlü hazırlık yapılmıştı ve ayrıldılar. herkes sevindi çünkü bu evlilikte hayra yorulur bir gelecek hiç kimse göremiyordu. ancak aşktan gözü kör olmuş çocuğumuzun bunu anlaması epey zaman aldı ve neyse ki iş işten geçmeden ayrıldılar.

şu asla unutulmamalı; şayet birlikteliklerde sizi rahatsız eden, kafanıza takılan, midenizi bulandıran en ufak bir şey bile var ise mutlaka o daha sonra büyük bir soruna dönüşecektir. bu nedenle yol yakınken ayrılmalara sevinerek bakılmalıdır,
  • nikahı önce kıydıysan geçmiş olsun hacı abi bizim türk milletinin saçma adetlerinden biride bu önce nikah sonra düğün sen yapmamışsındır inşallah
  • "yapmadığım fedakarlık kalmamıştı"
    sürekli senin kendinden taviz vermen gereken ,enerjinden gücünden olman gereken bir fedakarlıklar silsilesi içinde olan ilişkiden bir halt olmuyor zaten. belki daha büyük problemden kurtulmuş oldun. birdaha tek taraflı fedakarlık olmamasına dikkat edersin.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap