• entellektüel erkek denmiş ama bildiğin izci aranıyor.
  • ed stafford ve bear grylls'in tüm bölümlerini izledim, tabi sadece onları değil belgeseller benim için tvde izlenecek nadir şeyler arasındadır. kitap da okurum, sanat filmlerinden müthiş haz alırım, sinema tiyatroya giderim, ama bunlardan etkilenen kız görmedim.
    en iyi entelektüel birikim bankada yapılan birikimdir. *
  • entelektüelliği kitap okumaya bağlayan bir "sığır" içeren beyan.
  • ana hep bir umut var içimde çıkacak bir gün bir yerden
  • "entelektüel kadın bulabilmekten daha kolaydır. " ifadesine katılıyorum.
    lakin ilişkilerinizde sürekli edebiyat, felsefe, siyaset konuşacağınızı zannediyorsanız yanılırsınız.

bilgi birikiminden çıkardığınız sonuçları ilişkilerinize yansıtabilmek ölçüttür.
  • entelektüel kadın olunursa , erkeği de bulunur . hele bir vazgeçin şu gratislerden , watsons'lardan . beyninizle ruhunuzla ilgili seylere zaman ayırın o zaman muhakkak karşınıza gelecektir bir sartre .

sen simone ol da sartre bulur seni ....
  • sen entellektüel erkek değil mandıra filozofu arıyorsun.
  • insanın öğrenmek için ve merak adına okumasıyla, ilgi çekebilmek adına okuması arasındaki fark var. gerçek okurlar entelektüel desinler bana diye okumaz, karşı konulamaz bir merak dürtüsü ile okur.
  • görünüşe göre ted kaczynski ve benzerleri ile birlikte olmak isteyen ancak bu isteğini bir bilgisayar aracılığıyla dile getiren bir yazarın açtığı başlıktır.
  • entel erkeğin seninle işi yok demekki henüz denk gelememişsin.
    o soylenilenlerin hepsini yapan bir kız arkadaşım var hangi otun hangi zehre iyi geleceğini bilen ama gel gelelim o da yalnız.
    bizlerde entel olmak için çaba sarf etmiyoruz hayattan zevk almaya bakıyoruz bu anlamsız saçma hayattan.
    bunu da okuyarak gezerek araştırarak izleyerek yapıyoruz.
    başlığı açan arkadaş belli ki hayatta kalma mücadelesi vererek doğada sevdiceği ile adrenalin dolu şeyler yapma peşinde.
hesabın var mı? giriş yap