4814 entry daha
  • zengin bir hanımefendi varsa mesaj kuruma beklerim
  • millet kafayi yemiş amk
  • “arayan, aranandır.”

kimi, nerede, nasıl bulacağınız hiç belli olmaz, dürüst ve açık şekilde beklentilerinizi yazın sayın yazarlar, elbet birilerinde, bir yerlerde bir karşılığı vardır bu beklentilerin.

dalga geçenlere de aldırış etmeyin, herkese iyi veritabanları diliyorum.

evliyim, lütfen bana yazmayın :) ben sadece başlıktaki yazarların motivasyonlarına destek atmak için yazıyorum.
    sonsuz mutluluklar :)
  • cross dresserım . ciddi erkekler yazabilir.
  • ciddi ciddi yazanlar var. dünya hala bu kalpler sayesinde ayakta.
  • bumble'dan iyi
  • ulan kadın ve kul hakkına önem vermeyen biri olsam şu başlıktan yemin ediyorum bir milyon toplarım.çiftlik bank yatırımcıları burada toplanmış resmen.
  • mümkünse 19.'yüzyılda doğmıuş değilse en çok 20. yy ilk çeyreğinde dünyaya gelmiş hititolog olmayan hayatıma maddi ve manevi değer katacak noddle'ı adamın önüne yemek diye koymayan, pizza söyleyip akşam yemeğini geçiştirmeyen görmüş geçirmiş ama masumiyetini kaybetmemiş bayanlar (bayan lafından rahatsız olmayı aklından bile geçirmeyecek) lütfen yeşillendirin.
  • (bkz: türk kızı vs ladyboy)

şımarıklık yapacağız, istediklerimi yaptırmak için direteceğiz.....alışıla gelen ataerkil yapıyı bozacağız derken erkekleri de bozdunuz kızlar frame de dönen başlığa bakarsanız kendi topuğunuza sıkmış, bindiğiniz dalı kesmiş gibi duruyorsunuz*

ayağınızı denk alın bence.
91 entry daha
hesabın var mı? giriş yap