479 entry daha
  • 00:36 sularında ekşide takılmak
  • yere tükürmek, küfür etmek.
  • geçen bir davranış belirtmiştim ama sanırım bugün başka bir şey gerçek erkek davranışı diye düşündüm.

ne istediğini bilen, güçlü, kendine güvenen ve dışa dönük bir profil çizen davranışlar bence bunlar. kimi zaman mekan seçerken, kimi zaman biriyle konuşurken, kimi zaman bir şey satın alırken, kimi zaman kapıyı açısından görüyorsun ya bu enerjiyi. bazılarının ruhundan sızıyor ve evet ya bu gerçek bir adam dedirtiyor
  • yatakta hakim olmak.
  • burnundan çıkarıp, top haline getirdiği sümük parçasını bir hamlede pinpon topu gibi bir pencereden öbür pencereye sektirebilmek.
  • benim yaptığım hareketler.

vesselam
  • kendisini erkek sanan dal yarakların kardeşlerini gömme postu olmuş bu asdadafdad kendini bu şekilde iyi hissedebiliyor olman ne acıı... aynı mehtap gibi ... iki zavallıısınız!!!
  • zaten "erkek" olduğu için bunu ispatlama ihtiyacı duymaz. gereksiz tartışmalara girmez, alanını bilir ve korur.

hata yaptığında kabul eder, mümkünse telafi eder ama kendini ezdirmez. feminen tarafıyla(çünkü bütün erkek ve kadınlarda hem feminen hem naskülen taraf mevcuttur) barışıktır. kendini bilir ve kimse için, gösterişmiş forsmuş, kendinden çdün vermez. hem saygılıdır, hem kendine saygıyı sessizce talep eder. hakettiği gibi davranılmadığını düşündüğü yerde de durmaz.

"insan olma" davranışları bunlar genel olarak. kendini bilmek ve yaşamak. kadına da çok yakışıyor erkeğe de.
  • boyle cringe basliklara normalde yazmam ama erkekligin gostergesi istikrardir. babam yillardir sabah 5:30'da kalkar ve o gun ne yapilmasi gerekiyosa yapar. ustelik kendi işi olduğu halde yapar bunu. ertelemez, ötelemez ve sikayet etmez. bu yapabilme, halledebilme, -ebilme olayları kazanilan paradan bagimsiz olarak babama saygi duydugum konularin basinda geliyor.
  • yakin arkadaslarının hepsinin erkek olması.
    evet kadın yakın arkadaşları olan toptur nonostur ibnemsi puşttur bir gün belki basarım diye dusunuyordur
26 entry daha
hesabın var mı? giriş yap