305 entry daha
  • muhammed döneminde çarşaf yok muydu? sümerlerde bile olan ve fahişelerin giydiği, ki muazzez ilmiye çığ bunun davasını bile kazandı, kara çarşaf o zaman da vardır illaki di mi? peki neden doğrudan emrolunmadı? bi' düşünün bakalım neden?
  • faşizmin sonu yok. hep daha-sını ister. çarşaftan sonra evden çıkmamanı isteyecekler daha sonra odandan… sonrasının zaten mezardan pek bir farkı yok.
  • kızların tepkisi muazzam, hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. bunları dinlemeyeceksin cevap bile vermeyeceksin. kapalı kızlara bile salca olan bu taliban artıkları, burada daha fazla vakit kaybetmesinler eger gitmek isterlerse afganistan biletleri benden.
  • yıllarca türban neden yasak dediler, şimdi de türban kötü çarşaf lazım diyorlar.

uyumaya devam edin...
  • çarşaflı kızlara halı giyin, halılı kızlara çadır giyin, çadırlı kızlara duvar örün, duvarlı kızlara diri diri birbirinizi gömün erkek erkeğe sikişicez demesi.
    duvar gördü mü tahrik olan erkek...
    duvarda delik açtılar içinde kadın olmadığını öğrenince tecavüz ettiler.
    duvarın o saatte işi neydi?
    tuğla çok kırmızıydı tahrik oldum.
    güneyde bi çadırlar var öfff bee tenteli hem de ;)
    şaka bir yana abdülhamit yasaklamış çarşafı alooov...
  • bunlara bir kere elini verdin mi götünü kurtaramayacağının kanıtı olan video.
  • tebliğ görevi ne zamandan beri kullara verildi? dini yaymak, standart koymak size mi düştü? düşünce özgürlüğü diye bir şey vardır ama kafanın içindedir. biri sorarsa en fazla fikrini sözle beyan edersin. bu yapılan davranış insanları tacize girer. sözle taciz etmekle fiziksel taciz arasında fark yoktur. ben bu adamı küçük küçük tekmelesem polis nasıl beni kolumdan tutup götürürse bunları da götürmelidir.

edit: ayet söyleyip olmayan bir şeyden bahsetmek şirke girer. allah'ın sözünü değiştirmek demektir.
  • o gruptaki kızlardan en az birisi başörtüsünü çıkarmazsa ben de bir şey bilmiyorumdur.

ismailağa'nın tebliğleri birçok devrimin getiremeyeceği aydınlanmayı getirecek gibi.*

tanım: yobaz işler.
  • sıfatlarını s.... imin tacizcileri.
  • bir ülkedeki toplam insan sayısının yarısını yürüyen vajina olarak gören bir yaratık güruhu ile nasıl baş edilebilir acaba ?
35 entry daha
hesabın var mı? giriş yap