• amelelik.

hiçbir erkeğin mesleğinden etkilenmem. bana ne bana mı yaptı kariyeri? böyle bir mantık mı var ya. isterse sotheby's'in ceo'su olsun umrumda olmaz. mesleği yüzünden kimseye özel değer biçmem.
  • aşçılar
  • yazılımcılıklı, bilgisayarcılıklı işler.

çok uzağım konuya çok. o yüzden kod yazmalar bilmem neler çok çekici gözüküyor gözüme.

edit: bu entry üzerine birkaç mesaj geldi. çok asılan olmuştur şimdi, diye düşünmüşler. yooo. zannettiğiniz gibi asılgan arkadaşlar değilsiniz yahu, o kadar da kötü bilmeyin meslektaşlarınızı. gelen mesajlar şöyle:

mesaj 1: tam kesinlikle bilgisayar mühendisliği değildir diye düşünürken gördüm. sabah sabah iyi geldi :)

mesaj 2: sizi şöyle köşeye alalım :) tamam tamam, şaka.. yine de teşekkür ederiz efenim..

mesaj 3: aboovv mesaj yağmıştır buna.

mesaj 4: istersen bir ara kod koleksiyonumu gösterebilirim :p (buna çok güldüm.)

mesaj 5: hahahah. tam da yapılacak yerdi. kaç kişi asıldı merak ediyorum

mesaj 6: ben de sistem yöneticisiyim uyar mı acaba?
  • kerestecilik
  • (bkz: seyislik)

olmadi timarcilik oldu, o da olumlu
  • üniformalılara derler ama duy da inanma..
    bu devirde cebinde parası olsun da varsın işsiz güçsüz , ipsiz sapsız olsun..
    pardon sapsız olmaz , sap olmasa duramazsın..
  • bir sürü kişi mühendis ve yazılımcı demiş.

şirkette sadece bizim katta yaklaşık 80 tane erkek bilgisayar mühendisi var. 50 tanesi bekardır. kandırmayalım birbirimizi. niye bekarız biz o zaman ?
  • at antrenörüyüm bi çekici gelmişti bence kadınlara
  • (bkz: süper kahraman)
    (bkz: ekonomist)

ikisi arasında kıyaslama yapamıyorum. *
  • hekimlik pek tabii. beyfendi olduklarına inanmam ama karizmatik bir iş yapıyorlar. ancak kalplerini ameliyat masasında bırakmışlardır. hepsi mi aynı olur beh..
hesabın var mı? giriş yap