aynı isimde "kuş uçuşu" başlığı da var
1301 entry daha
  • 3. sezon diğer sezonlara göre en fazla mantık hatası olan, en durağan ve meriç acemi'nin fantezi dünyasının sezonu olmuş. bence kadroya, yapıma ve o produksiyonu heba da etmişler. gerçekcilikten çok daha fazla uzaklaşılmış bu sezon. içerik olarak daha yoğun yüzleşme ve iç dünyaya doğru daha çok diyalog olsa da hikayenin devamlılığı ve derinliği kaybedilmiş.

--- spoiler ---

öncelikle ne ara lale&aslı kankalığı bu denli önemli, dikkate alınacak ve yakın oldu? hibir sezonda bu yakınlık ve bağa dair bir şeyler dönmüyorken, 3. sezonda muhteşem aslı karakteri ki neredeyse hatasızdı, olağanüstü güvene ve samimiyete dayanan aslı& lale kankalığı ve dayanışması gördük. öyle ki tüm sezon boyunca birbirlerini en uç noktalardan çekip alan bir dostluk da vardı ki yılların gül'ü, müge'si bu bağlılığa erişememişti. hani tamam güzel bir ilişki beslenmesiydi de gökten zembille inmese iyiydi.

herkes gibi ben de gül yöneticiliği diyorum! ülkenin böyle stratejik ve kıvrak zekalı kadın yöneticilere ihtiyacı var. daha çok olsunlar ve basarı daim olsa. 3 sezonun en önemli ana düşüncesi de budur. geri kalan dandikus saçma hikayeydi.

birce akalay çok fena güzel kadın. nebahat çehre gibi, yıllar geçtikce güzelleşiyor, asilleşiyor ve bir o kadar da sadeleşiyor. bir tık bayık bayık oynasa da bence ışık saçan bir aurası var. insanin içini açıyor. onun aksine ibrahim çelikkol kabızlığı daha da ondan ötürü dikkat çekiyor. bu adam yasaklansın arkadaş. ne göze, ne kulağa ne sanata hizmet etmiyor bence:) ayrıca dizinin en gizli loser karakteri de kenan'dır.

favorim olan bir 3. sezon degildi. izledim bitti. hatta çoğu lale&kenan sahnelerini hızlandırıp geçtim. gereksizce uzatılmış ama içi boi hikaye olmuş. hiçbir ülkede anchorman ve anch
    --- spoiler ---or woman insanları bu kadar sık kanal ve program değiştirmez. hikaye zaten burada saçmalıyor.

sezonlar arasındaki en kötüsüdüydü. 5,5/10 (buşum lale'nin evinin manzarası içindi)
  • gül dışında bunların hepsi kuş
  • kenan'ın omuzlar ne kadar genişlediyse lale'ninkiler de o kadar küçülmüş.
  • lale kıran kenan'a şükretsin.son iki bölüm nefret ettim kendisinden. dediği dediğini tutmuyor. bi siktir git dese kenan yeridir.
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap