• navigasyon olmadan sapağı kaçıran, yanlış yerden dönen, gittiği yeri unutup ezber yollara düşen, tabelalarda gördüğünü anlayamayan ve takibini de yapamayan bir garip ademoğludur.
  • (bkz: #163881505)

üstteki arkadaş beni anlatmış, gerçekten bir yere 10 kere gitmeden önce navigasyonsuz bulmam imkansıza yakın. bir garip olduğum da doğrudur. *
  • navigasyon değil, cep telefonu bile olmayan yıllarda, yaz tatillerinde tüm sahil şeridini gezerdik ailecek. tofaş doğan slx marka aile arabamızla. sadece tabelaları takip ederek, google yoktu o zamanlar ama bir sürü tatil beldesine gitmiştik.
    nasıl oluyordu o zamanlar. navigasyonsuz, google'sız...
  • vallahi benim bu.

bi de avmde araba da kaybedebilirim. her türlü eziklik iticilik gaylik ekseriyetle barınıyor bünyemde galiba. arabadan da anlamıyorum, yazım da güzel.
  • bunun tam tersi -navigasyon gibi- olduğum insandır.
  • cep telefonu icat olduktan sonra kaç tane telefon numarası hafızamızda kaldı ki!!! şimdi de navigasyon bağımlısı olduk!
  • ben hala navigasyon olmadan evimi bulamam ötesi yoktur sanırım.
    ha navigasyon yokken ne yapıyordum derseniz, tek başıma hiçbir yere gitmiyordum.
  • erkektir. kadınlar navigasyonla da bulamıyor.
  • henüz bulmaya kalkışmamış da olabilir. gereksiz riski sevmeyen biridir belki de.
  • bakkala bile yandex ile gidiyorum yapacak bir şey yok..
hesabın var mı? giriş yap