• hoşt ulan !!! 16 senedir yaptıkları için hakkımı helal etmiyorum. bu ülkede güvenilir tek kamu kurumu bırakmamış, gelmiş geçmiş en büyük borç yükünü koymuş daha hala ne vefa borçluymuş sayın ak troll.
  • bize bir gençlik, yaşanmamış güzel ve kaygısız günler borçlu.
  • • 2002'de akp’nin iktidar olduğu dönemde 1 lira 67 kuruş olan dolar, bugün 19 lira 59 kuruşa çıktı.
    21 yılda 1074.85% arttı.

• 9 lira 91 kuruş olan 1 gram altının fiyatı %12678.9 yükselerek 1,265 liraya ulaştı.

• 21 yıl önce 1 lira 30 kuruş olan mazot şimdi ise %1330.77 daha zamlı durumda ve litre fiyatı 18 lira 59 kuruşa çıktı.

• 2002 yılında 45 kuruş olan patatesin şimdiki kilo fiyatı %3211.11 artarak 14 lira 90 kuruş.

• 46 kuruş olan soğanın kilosu ise %2269.57 artarak 10 lira 90 kuruşa çıktı.

• 6 lira olan beyaz peynirin kilosu 199 liraya, 20 kuruş olan simit 7 liraya çıktı.

hakkını vermek lazım iyi becermiş.
  • adam ve 7 sülalesi hatta yanından yöresinden geçmiş belkide gençliğinde kahvede okey oynadığı arkadaşlarına kadar hepsi benim vergilerimle sultanlar gibi yaşıyor birde benim vefa borcum var öyle mi oç
  • vefani ayrı borcunu ayrı sikerim dedirtir öyle bı tespit.
  • vallahi var
    bu borcu ödemek üzere ben hans, sam,tony,frank, johny ve harkel'i vekil tayin ettim.
  • (bkz: ironi)

inşallah yani
  • çocuklarını ısıtmak için saç kurutma makinasını açıp diğer odada canına kıyan annenin yada çocuğunun istediğini alamadığı için yitip giden babanın da vefa borcu varmıydı mesela?
  • benim kimseye borcum morcum yok. kime kıyak yaptıysanız gidin ondan isteyin vefa borcunu.
  • maaşını benim vergilerimle alıyor. benim vergilerimle hizmet ediyor topluma. üzerinde hakkım var.

ne vefası? haram olsun.
hesabın var mı? giriş yap