• japanese attitude for work : "if one can do it, i can do it. if no one can do it, i must do it."

middle eastern attitude for work : "wallahi if one can do it, let him do it. if no one can do it, ya-habibi how can i do it?"
  • ibrahim tatlıses bile evlenmek için beyninin yarısını kaybetmeyi bekledi. :)))))))))
  • baba: - benim seçtiğim bir kızla evlenmeni istiyorum
    oğul: - hayır!
    baba: - kız bill gates’in kızı
    oğul: - o zaman tamam.

... baba bill gates’e gider:

baba: - kızını oğlumla evlendirmek istiyorum.
    bill gates: - hayır.
    baba: - ama oğlum dünya bankası’nın ceo’su
    bill gates: - o zaman tamam.

baba dünya bankası’nın başkanına gider:

baba: - oğlumu ceo yap!
    başkan: - hayır.
    baba: - oğlum bill gates’in damadı
    başkan: - o zaman tamam.
  • "beşiktaş forvetinde edu diye bir adam var; yerine görümcem, eltim oynasa daha çok pozisyona girer. adam güreşçi mi futbolcu mu belli değil."

"kim milyoner olmak ister yarışmasında, gesi bağları'nı barış manço'dan dinleyip, kimin söylediğini bilemeyen yarışmacıya burdan selamlar.........."

"öğrenciler baştan sıkı tutanlar ve s.ki tutanlar olmak üzere 2'ye ayrılır. :d:d:d:d"
  • "hmk nın yürürlüğe girmesi için son 2 saat 11 dk :)"
    niye? yani nedir bu heyecan. mesleğimden tiksiniyorum sizin gibiler yüzünden
  • ''ibrahim tatlises'in evlenmesine karsi cikan ido, tüm seferlerini iptal etti.''
  • "öyle bir gel ki ;
    facemdeki ilişki durumum değil ,
    kimliğimdeki medeni durumum değişsin !.. ¦'

(bkz: ohannes)
  • "akşama kurufasulye yaptım yanınada pilav ohh misss"
  • ''ben peygamberimi seviyorum diye yobaz değilim, ben atatürk'ü seviyorum diye dinsiz değilim, ben herkes eşit olsun istiyorum diye komünist değilim, şu anki gidişatı sorgularken de anarşist değilim...!!! sakın bana sen ne ayaksın deme 'insanım'...?''
  • "dizilerde sigaraya içkiye özendirmek yasak ama baldıza yengeye özendirmek serbest"
hesabın var mı? giriş yap