• olay malatya'da gerçekleşmiş.

23 nisan kutlaması sırasında bir çocuk, elindeki balon drone'a değiyor diye operatör tarafından tekmeleniyor. orospu evladı, çocuğun hayalarına sallıyor bir de tekmeyi. en kısa zamanda cezasını çekmesini diliyorum.

edit: kamburadam daha detaylı bir video paylaşmış.
    edit2: tekme atan şahsın belediye çalışanı olduğu bilgisi var.

edit3: pütürge belediye başkanının olayla ilgili açıklaması
  • malatya göt kadar yer şu çocuğun babası, dayısı, amcası ya da komşusu varsa ve şu lavuğu bulup da kafasını gözünü kırmazsa ortada adamım ya da insanım diye gezmesin. bu kadar basit.
  • operatör falan değildir. orospu çocuğudur.
  • bi zahmet çocuğun babası amcası dayısı da bulup bi sikiversin şu dayıyı.

umarım aynı yere çok daha şiddetli bir darbe ile yaparlar.
  • droncunun tez çükü kesile. dron parça parça götüne sokula.
  • ortadoğu yobazına drone verirsen böyle olur. senin neyine drone uçurmak mağara insanı. gidip şu insan artığına drone monte edecek kimse yok mu?
  • hak, hukuk, adalet, suç duyurusu, hakim, savcı gibi "affedici" mercilere konu edilmeden cezası verilmesi gereken eleman. adalet karşısına çıkarsa tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır. çocuğu resmen "hadım" etmeye yönelik bir tekmenin cezası bu olmamalı.

dronu alınıp kendisine monte edildikten sonra, kendisine tek ayak üzerinde "23 nisan kutlu olsun" şarkısı söyletilmelidir.
  • dayıyı bulup drone'u götüne sokup pervaneleri dönene kadar çalıştıracak bi' babayiğit yok mu ülkede?
  • evrilmemiş primatın eline dron verirsen olacağı bu.
    bu şekilsiz balta belediye görevlisi mi, kimdir, neyin nesidir?
    dronu yakından belki de ilk defa gören o çocuk elindeki balonun dron pervanesine zarar verebileceğini bilemez. uzak durun evladım dersin çekilir. çocuğun hayalarına hayvan gibi tekme atan bu zibidi hakkında gereken yaptırım uygulanmalıdır. her kafası atan çocuk tekmelerse işimiz var. şimdi çocuğun akrabaları tepesine çöküp dronu kıçına montajlasa mağdura yatar, diğerleri suçlu olur.
  • her şeyin özeti. biz böyle bir ülkeyiz işte. çocuk hakları, kadın hakları, hayvan hakları, ağaçlar, parklar, bahçeler falan. hayat erkeklere güzel. erkekler medeni olsa bu ülke medeni olur. önce erkekleri eğitelim biz. en büyük sıkıntımız erkekler ve davranış biçimleri.
hesabın var mı? giriş yap