28 entry daha
  • orospu evladi. bunun da bunu cagiranin da bu yavsak yavsak konusurken ses etmeyenin de belasini sikmek lazim

karaktersiz picler
  • (bkz: dinci ahlaki)
    (bkz: arapperest köpek)
    (bkz: britanya'nın köpeği)
    (bkz: çölüne dön vahhabi köpeği)
    (bkz: mankurt)

--- spoiler ---

woof woof woof
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

(bkz: iera)
    (bkz: abdur raheem green)
    --- spoiler ---
  • valla gencler, bir lider benim de babami(yunanlilar), amcami (ingilizler), ve dedemi (araplar) ayni anda itin gotune sokmus olsaydi, ben de o liderden nefret ederdim. dolayisiyla ne yunan asilli ingiliz vatandasi arap yalayicisi bu herifcioglunda ne de bu herifcioglunu destekleyen islamcilarda bir celiski goremiyorum.
  • yunan lawrence.

bir de bu o evladının konferansına giden türbanlı ve sakallı tarikat üyeleri, hiç bitmediniz kurtuluş savaşında da türk milletinin karşısındaydınız onların torunusunuz ama safınızı belli edin de daha ne görelim içimizdeki hainleri
  • amına çaktımın dingili sana ne. atatürk'ün yaptıklarına türk milleti için mi üzülüyorsun. siktir git kendi tarafına bak almanlar ananızı sikiyor üç kuruşa.
  • uzun uzun küfür yazmaya gerek yok. atatürk'ün bu topraklarda yaşayan insanları nasıl bir gelecekten kurtardığının canlı örneği işte.
  • soytarının teki.

yunan, ingiliz, arapperest bir kafadan beklenecek sözleri söylemiştir. ben bu soytarıdan alınmıyorum; bu soytarıya kızmıyorum; söylediklerini yadırgamıyorum.

benim kızdığım, bu soytarının önüne yatan, şakşakçılığını yapan içimizdeki soysuzlar.

atatürk’e ilk zaferinizi nerede kazandınız sorusu yöneltilince “içimizdeki düşmanı yenince(çerkez etem’i kast ediyor) şeklinde cevap vermiştir.

bu soysuzlarla iletişim kuramazsınız; bu aptallara laf anlatamazsınız. zira bu soysuzların dili bu değildir.
  • bu satilik ajana bir sey soylemek gereksiz. sonucta kendisine verilen gorevi yapiyor, yunan asilli ingiliz arapci. daha ne olsun?

esas sikinti bu yavsak ajani ulkeye getirip alkislayan serefsizler.

ne cok haini var bu memleketin, bitmiyorlar.
  • adam ile yazıştık belli ki kuva-i milliye boş durmamış adama yazmış. cevap verirken korkmuş bir hali vardı inanılmaz alttan aldı. bu adam belli ki bir agenda dahilinde birileri tarafından ortalığı karıştırsın diye konferans verdirilmiş diye düşünüyorum.
  • kemalist devrimlere ve atatürk'e yönelik eleştirilerinden dolayı, fanatik kemalistler tarafından linç edilen araştırmacı.

türkiye'deki ak parti diktasına karşı "ifade özgürlüğü" talep edenler de bunlar...

bu ne yaman çelişki değil mi? değil aslında... tam bir orta doğulu davranışı. sorarsanız ilericiliği kimselere bırakmazlar.
166 entry daha
hesabın var mı? giriş yap