14624 entry daha
  • yeni bulaştığım uygulama.
    şöyle bir takipçilerime baktım. içlerinde bazıları ayda bir uğruyor ve her uğradıklarında yaptıkları tek paylaşım rakı sofrası.
    kardeşim ne para varmış sizde yahu, bir de utanmadan ağlıyorsunuz!
  • instagramdan rahatsız olanlar, instagram kullananlardan daha rahasız edici olmaya başladı bence. hatta kullananlara sempati duymaya bile başlamış olabilirim.

bu da mı pazarlama yöntemi yoksa, kıllandım.
  • bu uygulamada içeriklere yaptığım yorumların ( reels vs) takipçilerim tarafından görünmemesinin bir yolu yok mu? ben de takip ettiklerimin yorumlarını görmeyeyim. bilen varsa yeşillendirirse sevinirim.
  • instagram ilk çıktığı günlerde açmıştım hesabımı, 2011 yılı idi sanırım. ve halen aynı hesabımı, aynı kullanıcı adım ile kullanıyorum. ama artık iyice bokunu çıkardılar. sponsorlu reklamlar bir yana, hiçbir paylaşıma düzgün yorum yapamaz hale geldim. birçok yorumum ya spam, ya yanıltıcı içerik vs diye kaldırılıyor. defalarca metaya bağlanarak chatte durumu bildirdim, ekran görüntülerini attım. elemanların bir bok bildiği de yok. politikamız diyip duruyor, olm diyorum şu ekran görüntüsüne bak sizce sorun var mı ? sistem öyle uygun görmüş diyor. sizin de, sisteminizin de belasını versin. muhtemel ki böyle devam ettiği sürece instagram hesabımı kapatıcam.

mesela şimdi yaptığım bir yorum yine kaldırıldı,
    birkaç defa düzeltme yaptım ss'te en üstte görünen sadece gönderilebildi;
    görsel

kaldırılma gerekçesi de şu imiş;
    görsel

ne istiyorsunuz, epikriz raporumu mu atayım ? az kaldı kapatıcam yeminle hesabımı.
48 entry daha
hesabın var mı? giriş yap