• şu videodan gördüğüm olay. bir ailede yer sofrasına konuk olmuş. önüne bir tarafında et, bir tarafında pilav olan bir yemek gelmiş. yemeğin etli tarafı kılıçdaroğlu'nun önündeyken muhtemelen refleks olarak kendiliğinden yemekteki etli tarafı çocuğa doğru çeviriyor.

bu karakterdeki bir adam halkın aleyhine bir iş yapmaz bence.

görüntüler şuradan izlenebilir. 10 saniyelik video zaten.
  • gördüğüm en naif hareketlerden biri olabilir :')

edit: mesaj alımın kapalı olduğu için yazıyorum buraya. reklam meklam, çocuk et yesin diye vermiş mi? vermiş nokta. kafasına kaşıkla vurabilirdi de, gerçi öyle olunca size daha samimi geliyordu değil mi
  • pr
  • aklıma şu sözü getirdi:

"3 kişilik evde 2 kişilik pasta varsa ben zaten pasta sevmiyorum diyen babadır."
  • videoyu izlemeden en büyük türkolog gelse anlayamaz yalnız bu cümleyi.

işin ilginci cümle doğru.

belki “çocuğa doğru” olabilir ancak o da başlık sınırına takılmıştır herhalde.
  • "mührü nereye vuruyoruz" diye taşşak geçtiğini sanan gavata git anayın amuğa vur diyesi geliyor insanın ama ağzımı bozmak istemiyorum.

tanım: ince bir harekettir. karakter gerektirir. dur kameralar çekiyorken eti çocuğa doğru çevirip prim kasayım diye düşünemez bir insan.
  • aktrolleri kudurtan harekettir. onlar genelde çocukların boğazındaki lokmaları aldıkları için bu durumu garipsediler.
  • fedakar bir baba olduğunu gösterir, ihtimal ki babasından görmüştür. cumhurbaşkanı olduğunda da yemeğin etli kısmını halkın tarafına döndürecektir.
  • böyle şeylere bakarak oy veren bir kitleyle seçime gidiyoruz malesef. adam kazara etli yeri kendi yese kızıp rte'ye oy verecek:)
  • o kadar çok şey anlatıyorki şu bir kaç dakikalık video ama anlayana işte.

edit: arkadaşlar ne dakikası,saniye dedi.
    artık siz utanın saniyelerle anlatmış her şeyi adam.
hesabın var mı? giriş yap