988 entry daha
  • komikli entrye mesajla yorum yapma huyları vardır. ikinci mesaj genelde yaş sormak olur. daha geçen gün yaşadım. yüzünü bile görmediği birine kendini ayarlatmaya çalışırlar. zarfı atar beni ayarla der. o kadar yokluktasın bari kendini ağırdan satma. onları gördükçe şu ülkede yokluğun sadece erkekler için olmadığını anladım. şu sözlükte kimseye özel bilgi vermedim. kimsenin de özelini sormadım. insanlara fazla güvenip özeli kurcalamayın hanımlar. ayrıca ben senin kadın olduğunu nereden bilip güveneyim iki sikko entryne bakıp. insta var facebook var burası sözlük amk.

edit: en sonunda çaylaklara kapattıracaksınız bana. arada düzgün insanlar çıkıyor diye kapatmıyorum. kezonun biri mesajlardan kadın olduğunu anlayıp anlamamayı zekaya bağlamış. "sen benim kadın olduğumu anlamıyorsan üzerine de yokluk kavramından bahsediyorsan kendi zekanı önce sorgula ." abaza sever bir hanım kızımız tamamen. onlara alışmış. saçma sapan şeyler daha yazmış da neyse. seni anladım kadınsın. kelimeleri oradan buradan çekmeyi iyi öğrenmişsin aferin.

edit ii: lan yeter sabahtan beri mesaj atıp duruyorlar. sanki her mesaj atan bana yürüyormuş gibi bir şey demişim. hepsi üstüne alınmış. laf sokmaya çalışanı mı ararsın ben ne yapsam düşersin diyenini mi. arkadaş ne garip insanlarsınız. he amk sabahtan beri mesaj atanların hepsi bana yürüdü haberleri yok! hepsi aynı mesajı standart gönderiyor hakaret etmek de istemiyorum şimdi. sakin olun size laf yapan yok.
  • kaygan başlık. her an biri düşebilir.
  • bütün sırrı bozdun ya.

kardeşlerim, size mesaj gelince, "ayyy bu bana yazıyor" kafasına mı giriyorsunuz siz? bu kaçıncı seviye bir eziklik? mesaj atan yazarlar, donlarını indirdi bekliyor zannediyorsunuz galiba. entry güzelse mesaj atarım. sizi değil, entryi beğenmişimdir ondan. sakin olun, bu kadar ezik olmayın.
  • şöyle bir mesaj kutumu gözden geçireyim dedim. 2015 öncesi mesajları silmişim maalesef. fakat bu tarihten sonra 6 adet düşürme girişimine uğramışım. tabii, "ehehe, çok güldüm ya :)) peki sonra ne oldu?" tadında emin olamadığım 2 mesaj var; 4 mesajınsa kalkışma olduğuna kesinkes eminim. bu dört mesajdan en aleni olanı şöyle. ölü taklidi yapmışım. az önce bu mesajı atan arkadaşın son entry'lerine baktım, bir entry'sinde sözlükten manita yaptığından bahsediyor.

şimdi ben bu entry'yi niçin yazdım, yazdım da yazmadım mı dedim. gördünüz, şundan yazdım: kadınlar sözlüğü erkek düşürmek için kullanıyorlar mı sorusuna belgeyle açıklık getirmek ve dertleşecek insan veri tabanı gibi başlıklara "yeşillendirin, ehe" tarzında entry giren genç abazan kardeşlerimizi yöntemlerini gözden geçirmeye davet etmek istedim. yeter ki gençler sevişsin, başka bir arzum yok.
  • bana " ehehehe çok güldüm ya :) " yazanlara sadece smile atıyorum. neyim lan ben fıkralarla türkiye hesabı mı? bunun haricinde direk konuya giren, tartışmaya meraklı kızların sohbetini beğeniyorum ama onlara da düşmüyorum çünkü doktor, mühendis, avukat olmadığımı anladıkları zaman sohbetleri değişiyor, soğuk davranma moduna giriyorlar.
  • (bkz: doğru)

yalnız burada da hayaller & gerçekler durumu ön plana çıkmakta.
  • ayıptır kızlar. sizin abiniz, babanız yok mu onlara böyle yapılsa ne hissedersiniz?
  • daha ne istiyorsunuz dediğim durumdur. memleketin kızları da ne yapsalar yaranamıyorlar amk utanmadan şikayet mi ediyorsunuz yoksa klasik ekşici ego tatmini mi? hiç aramız yok he. ya amsalak oluyoruz ya da tam tersi tüm dişilerin düşmanı.

meriç diyecekleri meriç entry'leri ifşa platformu başlığındaki ilk entrye davet ediyorum. *
3921 entry daha
hesabın var mı? giriş yap