2550 entry daha
  • gördüğüm en gereksiz boş egolu ve beceriksiz yorumcu olabilir. nba stüdyoda gerçekten her ağzını açtığında uyuz oluyorum, sürekli mi laf keser bi insan. resmen milleti konuşturtmuyor bi de her 2 cümlenin arasına ben böyle düşünüyorum diye ezik ezik özgüvensiz cümleler katarak yarattığı garip ortam yokmuş gibi triplere giriyor.

doğru düzgün basketbol bilgisi bile yok sırf alaylı spor yorumcusu ve 3-5 önemli isimle çalışmış diye heralde mazur görüyorlar. azıcık kafası çalışan ve basketbolu düz odun futbol taraftarı gibi değil oyunu anlamak sevmek için takip eden hiçbir izleyicinin bu dangalağa katlanabileceğini sanmıyorum. hele de socrates gibi amerikan spor medyasının devlerinin kalitesine benzer bi iş ortaya koyan bi örnek varken kendi halinde takılan ufak nba digitale'i iyice izlenmez kılıyor.

en sevmediğim insan tipi bu herif. ezik ezik sürekli kendini öne çıkarıp "ehe benim de yorumum bu" diye muhabbeti bok etmesinden, ali kovanic'in "hmnsykm yine cümlem yarım kaldı" diye sıkılmasından ben darlandım artık. şöyle insanlara şans vermeyin birader ortaya konan işi domine edip içine sıçıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap