• orta dünya ortamlarında sıklıkla konuşulandır...
    mordor genelinde yapılan servet beyanlarında muazzam sayıda gayrimenkulu bulunduğu ortaya çıkan sauron'a sadık bir nazgul istemsizce akla şu soruyu getirdi.
    sıradan bir nazgul'un serveti buysa, yüce lider sauron'un servetinin büyüklüğü neydi???
  • "şu maia kardeşinizin tek serveti bir eski yüzüktür"
    sauron
  • gecen dol guldur da gormusler bi tane nazgul.. rolex saat takiyormus..

sauron a sen ordan pay bic.. adam butun mordor u iskana acti, rantini yedi.. orman birakmadilar orman..
  • o nazgul salkım sülalesinden, becerikli uzuvlarını iyi kullanan bir amazon. ortadünyadaki birçok zengin büyü adamıyla izdivaç yapmıştır, elbette bunlardan evlilik boyu edinilen malların bir kısmında hak sahibeliği doğmuş. alın teri diye buna derim. hobbitler de arazilerini satmasalarmış sonra niye orklar oldshire ı istila etti diye terörize olurlar tabi
  • o zaman ben de şunu sorarım; sauron batı ağıl kelepirine konarken gondor neredeydi?
  • orc'lar makarna yiyebildiği sürece sorun morun yok.
  • "mairon gibi geldiler, sauron oldular."
  • ben numenordayken tabi ainurları görmek belki mandosun salonlarında mümkün olur ama ne elfler ne cüceler ne de hobbitler vardı muhtemelen orta dünyanın 4. çağındaydım eruya şükür doğduğun yer kaderindir ortadoğu da öyle bir yer pardon orta çağ neyseki artık ne melkor var yani morgoth ne örümcek ungoliant ne de onun uşağı sauron artı orklar balrog ejderha troll kartal ve entlerde yok gönül istari görmek isterdi gri ak kara farketmez gördüğüm kokuşmuş bataklıklardı vaların gece kapısından ardanın duvarlarının ötesine zamansız boşluğa morgothu ittiklerinden beri onun insanların yüreğine ektiği yalan tohumları daima filiz veriyor yalandan güç alanın uşağınında servete sahip olması kaçınılmazdır bahse konu yüzük tayfı nazgul değil nazgulcük olacak demekki 8 yüzükçük sahibi gayrimenkul zengini daha var
  • ona beyan değil 40 bin beyitten oluşan bozkir destanı denir,
  • "eğer bir gün duyarsanız ki sauron çok zengin olmuş, bilin ki haram yemiştir."
hesabın var mı? giriş yap