aynı isimde "prens" başlığı da var
849 entry daha
  • elçin sangu gibi bir güzellik gelmiş onu isveç prensesi yapacaklarına figüran olarak oynatmışlar. olacak iş değil. bu eksiklik dışında her şey dört dörtlük. bir de umarım aslı tandoğan diziden çıkmamıştır.
  • 3. sezonda osmanlı'ya salça olacakmış prens hadi gözünüz aydın.

https://www.youtube.com/watch?v=h7dorbd_g3a
  • giray altınok' un hem senaristliğini yaptığı hem de başrolünü oynadığı eğlenceli dizi.

homofobik bir insanım diyebilirim :) dizilerdeki homo karakterlerini pek sevmem ama ilk kez bu dizideki "prens" karakterini çok sevdim. inanılmaz eğlenceli. giray altınok karakteri yaşıyor sanki ahahaahahs. kıyafetinin eteklerini tutarak seke seke koştuğu sahneler falan aahahah çok iyi.

dönem dizileri klişeleri ile sağlam dalga geçiyorlar.
    1. sezonda 5 bölüm izledim. şimdilik epey güldüm.. hatta hemen hemen her bölümünde güldüm. 2. sezon da umarım böyle devam ediyordur.

iyi iş çıkarmışlar.
    giray antınok' u tebrik ederim (kendi çapımda :)).
  • 1.sezon ilk 3 bölüm izledim bok gibi bir dizi bu.

nasıl bu kadar beğeniliyor anlamadım.

ilk 3 bölümü beğendiysem kalanı da beğenmezsin diyorsanız izlemeyeyim ya.
  • ikinci sezonda mekanlar artmış, kostümler, müzikler, yeni yeni karakterler derken daha cafcaflı olmuş dizi.

ortamda duygusal yoğunluk varken lafa atlayan dayı senin ben ..... hiç beklemiyorduk.

--- spoiler ---

ben hala anlamadım bunun babasını niye sikmişler.
    --- spoiler ---
  • absürtluk ve trol biliminin dönemsel bir hikaye ile harmanlandığı ,alışıla gelmişin dışında güzide dizi
  • en komiği de bu saçma şeyi ciddiyetle oynamaları. tatlı dizi.
  • prens sonrası var bunlar'ı izleyerek iyice kerem hayranı oldum . sangu neden bu kadar az diye oturup ağlayayım.
  • 5. bölümün fragmanı yayınlanmış. tık

görünen o ki aslı tandoğan diziden çıkmamış.
  • izlediğim en iyi dizilerden biri. chernobyl sonrası en keyifle izlediğim diyebilirim hatta. tam bir absürt komedi, gerçekten kahkahalarla güldüren sahneleri bol. giray altınok da gerçekten güzel iş çıkarmış.
200 entry daha
hesabın var mı? giriş yap