• (bkz: kvkk)
  • hükümet kurudu, seri oy getir.
  • hala kvkk diyor antene bak. ulan herif senin benim çoculuğumun çocuğumun geleceğini çalıyor. belasını sikecez bunların hele durun siz hileciler.
  • martin skertel göreve.
  • umarım cezasını çeker.
  • ne kvkk'sı lan, benim ülkemin geleceğini çalan bir adet namussuz var videoda. suçun allah'ını işliyor günah kısmına girmiyorum bile, zira ülkede bir kişinin dahi sikinde değil günah meselesi.
  • bu otostop çocuğunun attığı oylar geçersiz sayılsın, hakkında da işlem başlatılsın. bekle pezo sıra sana da gelecek.

usulsüzlük yapan varsa not edelim, akp dönemi bittiğinde not ettiklerimizin icabına bakalım. türkiye'nin geleceği ile oynamaya kimsenin hakkı yok lan. biz baharın gelmesi için uğraşırken dallamanın yaptığına bak.
  • iktidar düşünce yargılanıp ' milli orospu evladı ' ilan edilmesinin dileğiyle..
  • bir başka paylaşımdaki oradaki yetkililere saldırıldığı, onlar saldırılarak uzaklaştırıldıktan sonraysa oy pusulalarının bu şekilde kullanıldığı açıklanmış.

parti hemen devreye girip birilerini göndermiş ama.

aktroll ise bu kadar ağır suçları kvkk olarak yorumluyor. suriyeli, afgan ve pakistanlıların oyunun yetmediğini gören aktroller korkudan ağlamaya ve oy çalmaya çalışmaya başladı sabahtan beri ama millet ittifakı bu sefer süper çalışıyor. koltuktan kalktığında koltuğu nasıl pislettiği ortaya çıkacağı için bugün birçok aktrolün gözüne uyku girmeyecek.

ama korkunun ecele faydası yok aklar. son gününüz bugün.
hesabın var mı? giriş yap