• 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı nedeniyle kadıköy kartal metrosu bayraklarla ve okuma fişleriyle süslenmiş. istasyonlarda yapılan yayınlarda çocuklar şiirler okuyor şarkılar söylüyor. çok güzel olmuş çok duygulandım, gururlandım.

bu vesile ile başta büyük atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. olmasalardı olmazdık.

görsel
  • ha şöyle ya. bıktık bu islamcıların her şeyi yok etme çabalarından. güller açacak memlekette az kaldı.

edit: her şey ve yok etme ayrı yazılırlar.
  • sabah sabah günümü güzelleştirmiştir. düşünen, uygulayan herkesin eline emeğine sağlık.

ruhun şad olsun atam, bu vatanı ve senin fikirlerini bırakmayacağız...
  • gayet güzel olmuş.

bundan bile rahatsız olan orospu çocukları çıkar birazdan.

edith piaf: çıkmış bile.*
  • okuma fişleri 10 numara olmuş. duygulandım vallahi.
  • türkiye cumhuriyeti ilelebet var olacaktır.

teşekkürler ekrem imamoğlu.
  • güzel hareket tebrik ederim,cumhuriyet aydın beyinler sayesinde aydınlık bir türkiye'de tekrar yücelecek inşallah.
  • beni ilkokul günlerime götüren samimi düşünce. özlemişiz ata yazılı ve resimli bayrakları, okuma fişlerini.
  • aktrol namussuzları çıldırtan olaydır.

adamlar ülkece bir kutlama yapmamızdan bile öyle rahatsız ki. bunları afganistan'a postalayacaksın. taliban badelemesinden sonra akılları başlarına gelecek.
  • aklıma ilkokul yıllarımı getiren süslemelerdir. 23 nisan, 19 mayıs gelmeden sınıflarımızı süslerdik ne kadar eğlenirdik ve güzel görüntü ortaya çıkartırdık. bayramlarımızı en azından su sekilde bile yaşatmak anmak sevindirici.
hesabın var mı? giriş yap