1945 entry daha
  • kendisinden acilen 1998 yılı istabulspor başkanı cem uzan tepkisine benzer bir tepki bekliyorum. bir takım bu kadar ruhsuz olamaz. 1 yılda 5 td yiyen futbolcu grubu 6 ayda seni de yer.
    1998 cem uzan maç sonu açıklamaları
  • geçmiş yönetimlerin yaptığı "akşam pazarı" hatasını yapmaması gereken beşiktaş başkanı. akşam pazarı diye transferleri eylül ayına bırakırsanız bu takım seneye küme düşer benden söylemesi. lig biter bitmez hızlı aksiyon alıp en azından ilk kampa takımın iskeleti olacak oyuncuların büyük kısmını yetiştirmeniz elzem. önünüzde çok zor bir transfer dönemi var. birincisi hocanın belirlenmesi. ikincisi gidecek kalacak oyuncuların belirlenmesi üçüncüsü ise yeni oyuncuların takıma katılması. belki de beşiktaş tarihinin en zorlu dönemine denk gelmiş olabilirsiniz.
  • adama süleyman seba ol dedik, o burak elmas olmayı tercih etti. belmas da bunun gibi işkembe-i kübradan sallayarak gelmişti. borusan, cikoldau gibi beş para etmez tiplere milyon eurolar gömmüştü. hasan emmi de aynılarını yapıyor. yol yakınken vazgeç bu sevdadan hacı abi. anc'yi gonderirken neyi kınadıysan bir bir başına geliyor.
  • dün akşam fenerbahçe-beşiktaş maçı oynandı ve aklım ermeye başladığı günden beri ilk defa beşiktaşın bir derbi maçını seyretmedim, içimden gelmedi. emeği geçen herkesin allah bin belasını versin.

ocakta 2 tane heyecanlandıran adam atarsın sahaya onları izlemek için açarız maçı onu bile beceremediniz 25 milyon harcayarak. suratınıza tükürmek lazım.

o 25 milyonun bedelini hasan arat ve yönetimi değil yine bu taraftar ödeyecek ona yanıyor içim.
  • istifa et git. senden olmayacağı çok açık. bu işler parayla olur. sende de o yok.
  • 25 milyon euroyu çöpe atmış başkan, bjk'nin yıllar boyunca sürecek sponsor anlaşmalarından kazandığı parayı tek seferde çere çöpe gömmüş, yıllar boyunca başka yüklü para girişi de olmayacak ama koç'un adamı olduğu için eleştirilmiyor, bu adam bjk'yi vasat sıradan bir takıma dönüştürecek göreceksiniz.
  • allah allah başkanın aldığı kadro neden yeterli değildi acaba, yabancıları kadro dışı bırakıp yerine son gün aceleyle iki adam almasından olmasın sakın
  • haysiyet yoksunu ceteci tayfa toplanmis hasan arat elestiriyor. swh. ts dergisine kapak olmus, trabzonsporlu baskan istiyorlar herhalde. o olmazsa fulyayi peskes ceken baskan verelim mi?
    bu kulubu 23 sene ceteciler yonetti. hepsi birbirinin pisligini ortup zenginlesti.
    23 sene de hangi parali(!) bu kulube fayda sagladi da hala "sende para yok ya birak" gibi aptalca cumleler kurabiliyorsunuz? ceteci aparatlarina soyle diyelim; devriniz bitti. burasi besiktas.
  • samet aybaba yiyecek seni başkan dediğim başkan..

gelir gelmez patron benim tüm transferleri ben yaparım ben ben ben... diyen...
    gelir gelmez futbolcuları motive etmeye çalışmak yerine kadro dışı bırakan...
    fb maçı öncesi takıma çürük diyen bir futbol direktörü ile çalışırsan bu isim de ego patlaması yaşayan samet aybaba olursa... bu takım ne düzgün transfer yapar, ne takımda ruh kalır...
  • ali koç'u “arat”mayan başkan!!!
104 entry daha
hesabın var mı? giriş yap