• insan işediğinde uykusu geliyorsa mantıklı bir eylem.
  • zaten stress den dolayi uyunamiyorsa stress ve uyksusuzluga bide mide bulantisi ve bas agrisi katacak eylem.
  • hali nazırda uyku olup uyuyamamak gibi problem yaşanıyosa genellikle bu soruna çözüm getirebilir bir extra bira, ama olmayan uykuyu getirmeyeceği gibi uyumak dışında her türlü aktiviteye yönlendirecek bir düşüncedir
  • hani olur da insanın uykusunu getirse bile, adamı, 2 saatte bir uğruna şişeler devirten o mışıl mışıl tatlı uykudan uyandırıp tuvalete yollayacak eylemdir... tavsiye edilmez..
  • şu an, bira yerine viskiyle gerçekleştirdiğim eylem. ama uyku gelmiyor, bu gidişle şişe bitecek. :/
  • bir kaç ay öncesine kadar benim de yaptığım eylem. kafanızdaki düşüncelerden uzaklaşamadığınız için uyuyamıyorsanız iki bira sizin uykuya daha rahat dalmanızı sağlayabiliyor. deliksiz bir uyku olmuyor ama en azından daha rahat uykuya dalabiliyorsunuz zaten diğer türlü hiç uyuyamıyorsunuz kötünün iyisi diyebiliriz yani.
  • gecenin bir vakti zınk diye uyanmanızla sonuçlanır.
  • zamanında benim de yaptığım olay. evet gecenin ortasında uyanıyorsunuz ve bok gibi hissediyorsunuz. yapmayın.
  • şu anda yaptığım aksiyon.
    iki bira sabaha kadar deliksiz uyku vaadediyor. ben de hayır diyemiyorum.
    özellikle kendi demlediğim bira bu iş için biçilmiş kaftan.
hesabın var mı? giriş yap